PL EN DE

Tynkarz (Holandia)

SOCPOL JOBS jest agencją pośrednictwa pracy ( cert. 15794) Obecnie dla naszego klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko :

Tynkarz  (2 osoby)

Miejsce pracy: Nijmegen( Holandia )

Obowiązki:

Tynkowanie ręczne wewnętrzne i zewnętrzne zaprawami cementowymi i gipsowymi

Wymagania:

– Umiejętność pracy w zespole, dokładność

– Komunikatywna znajomość języka angielskiego lub niemieckiego

– Min. 4 letnie doświadczenie

– Własny samochód

Mile widziane

– Brygada dwuosobowa

Oferujemy:

– Umowa o pracę na warunkach holenderskich

– Zorganizowanie i opłacenie zakwaterowania,

– Wynagrodzenie: 575 Euro netto/tydzień (40 h pracy tygodniowo)

Prosimy o ujęcie w CV:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych i wizerunkowych (zdjęcie) zawartych w aplikacji dla potrzeb niezbędnych do przeprowadzenia niniejszej oraz przyszłych rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997(Dz.U. nr 133 z 1997r.) o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).przez Agencję Pracy „SOCPOL- JOBS” oraz udostępnienie ich potencjalnym pracodawcom. Niniejsza aplikacja i podane dane osobowe (wizerunkowe) są dobrowolne i mogę skorzystać z prawa do poprawiania lub usunięcia moich danych osobowych oraz wizerunkowych na każdym etapie.”