PL EN DE

Tokarz manualny i CNC (Anglia)

Agencja Pracy Socpol Jobs  jest agencją pośrednictwa pracy(cert. 15794)

Obecnie poszukujemy kandydata do pracy w Anglii  na stanowisko:

 Tokarz manualny i CNC

Miejsce pracy: Hull

Wymagania:

– komunikatywna znajomość języka angielskiego
– ok. roczne  doświadczenie
– umiejętności pracy samodzielnej

Obowiązki:

– obsługa tokarki manualnej  oraz  CNC z programem Mazak z  Mazatrol

– pojedyncza produkcja, niewielkie serie

Oferta:

– umowę o pracę na angielskich  warunkach – praca stała
– wynagrodzenie : 11,0 GBP/ godz brutto, po okresie próbnym 14,0 GBP / godz
– wymiar czasu pracy : 40 godzin tygodniowo
– pracodawca organizuje zakwaterowanie
Wszystkich zainteresowanych prosimy o przesyłanie CV w j angielskim  z załączeniem klauzuli:

 “Wyrażam  zgodę na przetwarzanie  moich  danych osobowych  i  wizerunkowych (zdjęcie) zawartych w aplikacji dla potrzeb niezbędnych do przeprowadzenia niniejszej oraz przyszłych rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997(Dz.U. nr 133 z 1997r.) o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).przez Agencję Pracy „SOCPOL- JOBS” oraz udostępnienie ich potencjalnym pracodawcom. Niniejsza aplikacja i podane dane osobowe (wizerunkowe) są dobrowolne i mogę skorzystać z prawa do poprawiania lub usunięcia moich danych osobowych oraz wizerunkowych na każdym etapie.”