PL EN DE

Terapeuta SPA – North Yorkshire

Agencja Pracy SOCPOL  JOBS (cert.15794) dla współpracującej angielskiej firmy, poszukuje kandydata do pracy na stanowisko :

Terapeuta SPA

Miejsce pracy: Hotel – North Yorkshire

Zadania:

hydroterapia, masaże, manicure i pedicure, zabiegi za pomocą kremów i olejków

Wymagane:

kierunkowe kwalifikacje na poziomie – Level 3 Diploma in
Body & Spa Therapy

– doświadczenie zawodowe
– dobra znajomość języka angielskiego (min. B1/B2)

– wysoka kultura osobista, dbałość o własny wygląd

Pracodawca oferuje:

Umowa o pracę na czas nieokreślony na warunkach angielskich

– Wynagrodzenie : 9,0 GBP brutto /h

Tygodniowy wymiar czasu pracy : 40,0 h

Organizacja zakwaterowania , płatne 50,0 GBP/ tydzień

Osoby zainteresowane ofertą, prosimy o przesłanie CV w języku angielskim

Prosimy o ujęcie w CV:

 “Wyrażam  zgodę na przetwarzanie  moich  danych osobowych  i  wizerunkowych (zdjęcie) zawartych w aplikacji dla potrzeb niezbędnych do przeprowadzenia niniejszej oraz przyszłych rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997(Dz.U. nr 133 z 1997r.) o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).przez Agencję Pracy „SOCPOL- JOBS” oraz udostępnienie ich potencjalnym pracodawcom. Niniejsza aplikacja i podane dane osobowe (wizerunkowe) są dobrowolne i mogę skorzystać z prawa do poprawiania lub usunięcia moich danych osobowych oraz wizerunkowych na każdym etapie.”