PL EN DE

Stolarz- Operator CNC

 Socpol HR (cert. 23912)poszukuje kandydatów do pracy w Niemczech  na stanowisko:

 Stolarz – Operator CNC

Miejsce pracy : Greifswald

Wymagane:

– wiedza i doświadczenie jako Operator maszyn CNC

– komunikatywna znajomość  j.  niemieckiego (B1)

– prawo jazdy i własny samochód

Zadania:

– praca na obrabiarkach  firmy Homag i Weeke – WoodWop

– sterowanie

– programowanie maszyn

– sortowanie części mebli z taśmy do odpowiednich wózków meblowych

 – Konserwacja maszyny CNC

Oferujemy:

 – umowa o pracę na niemieckich warunkach

– wynagrodzenie: 17,0  – 19,0 Euro  brutto/ godz  + 20,0 € diety na wyżywienie /+ 20,0 € diety na nocleg

– system pracy 3 zmianowy, pn-pt

– zakwaterowanie organizowane   przez pracodawcę

 Prosimy o umieszczenie na CV proponowanej klauzuli:

“Wyrażam  zgodę na przetwarzanie  moich  danych osobowych  i  wizerunkowych  zawartych w aplikacji dla potrzeb niezbędnych do przeprowadzenia niniejszej oraz przyszłych rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997(Dz.U. nr 133 z 1997r.) o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).przez Agencję Pracy „SOCPOL HR” oraz udostępnienie ich potencjalnym pracodawcom. Niniejsza aplikacja i podane dane osobowe  oraz wizerunkowe są dobrowolne i mogę skorzystać z prawa do poprawiania lub usunięcia moich danych osobowych oraz wizerunkowych na każdym etapie.”

Application for job