PL EN DE

Stolarz (Niemcy)

Agencja Pracy Socpol – Jobs jest agencją pośrednictwa pracy (cert. 15794) Obecnie poszukujemy pracownika na stanowisko:

 Stolarz

Miejsce pracy : Trier

Zadania:

– montaż schodów, okien , drzwi, parkietów

Wymagania:

  • Znajomość języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym
  • Doświadczenie w zawodzie

Oferujemy:

  • Umowę na czas nieokreślony na warunkach niemieckich
  • Wynagrodzenie początkowe 13,50 € brutto/ godz
  • pracodawca organizuje i opłaca  zakwaterowanie
  • Prosimy o ujęcie w CV:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Agencję Pracy Socpol-Jobs zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do przeprowadzenia niniejszej oraz przyszłych rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922). Niniejsza aplikacja i podane dane osobowe i wizerunkowe (zdjęcie) są dobrowolne i mogę skorzystać z prawa do poprawienia lub usunięcia moich danych osobowych oraz wizerunkowych na każdym etapie.