PL EN DE

Stolarz meblowy (Anglia)

Agencja Pracy Socpol  Jobs( Cert. 15794 )  jest agencją pośrednictwa pracy .

Obecnie dla partnera z Anglii poszukujemy pracownika na stanowisko:

 Stolarz meblowy

miejsce pracy: YEOVIL

Wymagania:

–  min. 3 letnie doświadczenie w produkcji mebli

– komunikatywna znajomość języka  angielskiego

Obowiązki:

– produkcja różnych  mebli na podstawie rysunku

Oferta:

– umowę na czas nieokreślony , na angielskich warunkach,
– wynagrodzenie : 12,0 GBP/h
–  organizacja  zakwaterowania

Informacje dodatkowe:

Prosimy o przesłanie CV  ze zdjęciem  w j. angielskim,  z dobrze opisanym doświadczeniem zawodowym oraz zdjęciami własnych prac

Wysyłając dokumenty prosimy o załączenie klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Agencję Pracy Socpol-Jobs zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do przeprowadzenia niniejszej oraz przyszłych rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922) oraz wyrażam zgodę na udostępnienie moich danych osobowych potencjalnym pracodawcom. Niniejsza aplikacja i podane dane osobowe i wizerunkowe (zdjęcie) są dobrowolne i mogę skorzystać z prawa do poprawienia lub usunięcia moich danych osobowych oraz wizerunkowych na każdym etapie.