PL EN DE

Stolarz (Greinsfwald – blisko Szczecina)

Agencja Pracy Socpol  HR (cert. 23912) poszukuje pracowników na stanowisko:

Stolarz

Miejsce pracy : Greinsfwald (blisko Szczecina)

Zadania :

Prefabrykacja i montaż mebli (docinanie na formatówkach, obróbka, montaż)

Wymagania:

 doświadczenie zawodowe

– podstawowa znajomość języka niemieckiego (osoby bez znajomości j niemieckiego mile widziane)

– prawo jazdy kat. B i samochód (mile widziane)

Oferujemy:

Umowę o pracę na warunkach niemieckich

14,00 € brutto / godz + 20 € netto/ dzień

pracodawca organizuje zakwaterowanie

Prosimy również o umieszczenie na CV proponowanej klauzuli:

“Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych i wizerunkowych zawartych w aplikacji dla potrzeb niezbędnych do przeprowadzenia niniejszej oraz przyszłych rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997(Dz.U. nr 133 z 1997r.) o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).przez Agencję Pracy „SOCPOL HR” oraz udostępnienie ich potencjalnym pracodawcom. Niniejsza aplikacja i podane dane osobowe  oraz wizerunkowe są dobrowolne i mogę skorzystać z prawa do poprawiania lub usunięcia moich danych osobowych oraz wizerunkowych na każdym etapie.”