PL EN DE

Sprzedawca w salonie kosmetyków

Agencja Pracy SOCPOL JOBS(cert.15794) dla współpracującej, prestiżowej Firmy branży kosmetycznej, poszukuje kandydatów/ ki do pracy na stanowisko:

Miejsce pracy :

Warszawa – Konstancin Jeziorna

Zakres obowiązków:

– kompleksowa, na wysokim poziomie obsługa klientów

– dbanie o prawidłową ekspozycję towaru

– profesjonalne doradztwo w zakresie oferowanych produktów

– obsługa kasy fiskalnej i terminali płatniczych

– uzupełnianie towaru i dbałość o porządek

Wymagane:

– wykształcenie min. średnie

– doświadczenie w pracy jako sprzedawca

– umiejętność obsługi kasy fiskalnej, terminali płatniczych

– wysoka kultura osobista

– komunikatywność, cierpliwość i empatia wobec klientów

– mile widziane kwalifikacje w zakresie kosmetologii

Firma oferuje:

– atrakcyjne wynagrodzenie,

– stabilne zatrudnienie w oparciu o umowa o pracę

– zrównoważony  system pracy

– pracę w firmie o wysokiej renomie i dbałości o prawa pracownicze

Osoby zainteresowane ofertą , prosimy o przesłanie CV z zawartą klauzulą:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do

realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie

Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).