PL EN DE

Ślusarz – Monter Wyposażenia Jachtowego

Agencja Pracy Socpol HR( cert 23912)poszukuje kandydatów do pracy w Niemczech na stanowisko:

Ślusarz

Miejsce pracy: Würzburg

Wymagania:
– doświadczenie  w zawodzie ślusarz  lub  monter (fitter)
– mile widziane doświadczenie przy montażu wyposażenia pokładowego jachtów
– dobre podstawy  języka niemieckiego
– prawo jazdy i  własny samochód

Zakres obowiązków:
– montaż wyposażenia pokładowego jachtów (okucia, relingi itp.)

Oferujemy:
– umowę o pracę na niemieckich warunkach,
– pracodawca organizuje  zakwaterowanie,
– – stawka godzinowa 12,0 Euro brutto + 40,0

Prosimy o zawarcie w swojej aplikacji klauzuli:

“Wyrażam  zgodę na przetwarzanie  moich  danych osobowych  i  wizerunkowych  zawartych w aplikacji dla potrzeb niezbędnych do przeprowadzenia niniejszej oraz przyszłych rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997(Dz.U. nr 133 z 1997r.) o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).przez Agencję Pracy „SOCPOL HR” oraz udostępnienie ich potencjalnym pracodawcom. Niniejsza aplikacja i podane dane osobowe  i wizerunkowe są dobrowolne i mogę skorzystać z prawa do poprawiania lub usunięcia moich danych osobowych oraz wizerunkowych na każdym etapie.”