PL EN DE

Ślusarz/ Monter

Agencja Pracy SOCPOL JOBS (cert. 15794)poszukuje kandydatów do pracy w Niemczech

w zawodzie :

Ślusarz

Miejsce pracy : , Halle, Mannheim, Stuttgart i inne lokalizacje

Zadania:

prace ślusarskie , warsztatowe – prefabrykacja , montaż barier, schodów lub dla ślusarzy maszynowych:

 wykonywanie przeglądów technicznych i konserwacja maszyn  zbrojenie maszyn oraz samodzielny montaż i demontaż części maszyn  itp

Wymagane:

doświadczenie zawodowe;

wykształcenie kierunkowe;

min. komunikatywna znajomość języka niemieckiego;

prawo jazdy kategorii B (własne auto)

Pracodawca oferuje:

wynagrodzenie brutto: 12,50 h brutto plus 24,0 Euro /dzień netto diety

praca stała, umowa na czas nieokreślony;

zakwaterowanie zorganizowane i opłacone przez pracodawcę

zwrot kosztów podróży – 100,0 Euro

Prosimy o załączenie w aplikacji poniższej klauzuli:

Wyrażam  zgodę na przetwarzanie  moich  danych osobowych  i  wizerunkowych  (zdjęcie) zawartych w aplikacji dla potrzeb niezbędnych do przeprowadzenia niniejszej oraz przyszłych rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997(Dz.U. nr 133 z 1997r.) o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).przez Agencję Pracy „SOCPOL- JOBS” oraz udostępnienie ich potencjalnym pracodawcom. Niniejsza aplikacja i podane dane osobowe (wizerunkowe) są dobrowolne i mogę skorzystać z prawa do poprawiania lub usunięcia moich danych osobowych oraz wizerunkowych na każdym etapie.”