PL EN DE

Ślusarz – Monter (2 osobowe zespoły)

Agencja Pracy Socpol Jobs ( cert. 15794)poszukuje kandydatów do pracy w Niemczech na stanowisko:

Miejsce pracy: Brilon (obiekty cementowni)

Wymagania:
– doświadczenie min. 2 lata
– umiejetność spawania metodą 111
– podstawowa znajomość języka niemieckiego
– mile widziane prawo jazdy i własny samochód własny samochód (jeden w zespole)

Zakres obowiązków:
– Prefabrykacja ( cięcie ,gięcie elementów),
– Przygotowywanie do montażu, montaż elementów i spawanie,

Oferujemy:
– umowę o pracę na niemieckich warunkach,
– pracodawca organizuje i opłaca zakwaterowanie,
– stawka godzinowa 11,50 Euro brutto + 2,0 Euro netto/ do każdej przepracowanej godz.

Zainteresowane osoby prosimy o składanie aplikacji.

Prosimy o zawarcie w swojej aplikacji klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych.