PL EN DE

Pracownik produkcji (Trier)

Agencja Pracy Socpol Jobs(cert.15794) jest agencją pośrednictwa pracy
Obecnie dla partnera z Niemiec poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Pracownik produkcji

Miejsce pracy: Trier

Obowiązki:

– praca przy produkcji pizzy, mięsa, sandwichów

Oferta:

– umowa na warunkach niemieckich,

– pełen pakiet socjalny,

– wynagrodzenie: 10,0 Euro brutto + bezpłatne zakwaterowanie

Wymagania:

– znajomość języka niemieckiego na poziomie komunikatywnym,

– własne auto do wyjazdu mile widziane,

– gotowość do pracy

– dyspozycyjność.

Wszystkich zainteresowanych prosimy o przesyłanie CV  w j niemieckim z załączeniem klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Agencję Pracy Socpol-Jobs zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do przeprowadzenia niniejszej oraz przyszłych rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922) oraz wyrażam zgodę na udostępnienie moich danych osobowych potencjalnym pracodawcom. Niniejsza aplikacja i podane dane osobowe i wizerunkowe (zdjęcie) są dobrowolne i mogę skorzystać z prawa do poprawienia lub usunięcia moich danych osobowych oraz wizerunkowych na każdym etapie.