PL EN DE

Pracownik produkcji okien z aluminium

Agencja Pracy Socpol Jobs jest agencją pośrednictwa pracy (cert. 15794). Obecnie poszukujemy pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy : Warwick

Zadania:

Prace związana z produkcją okien z aluminium

Wymagania:

Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

Mile widziane doświadczenie w pracy przy produkcji okien (firma zapewnia pełne szkolenie)

Oferujemy:

Umowę na czas nieokreślony na warunkach angielskich

Wynagrodzenie: 10.0 -11,0 GBP brutto/ h

nadgodziny

pracodawca organizuje  zakwaterowanie

Zainteresowanych naszą ofertą , prosimy o przesłanie CV w j. angielskim i umieszczenie klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Agencję Pracy Socpol-Jobs zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do przeprowadzenia niniejszej oraz przyszłych rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922). Niniejsza aplikacja i podane dane osobowe i wizerunkowe (zdjęcie) są dobrowolne i mogę skorzystać z prawa do usunięcia moich danych osobowych i wizerunkowych na każdym etapie.