PL EN DE

Pomocnik malarza budowlanego

Agencja Pracy Socpol Jobs (cert. 15794)poszukuje kandydatów do pracy w Niemczech na stanowisko:

Miejsce pracy – okolice Stuttgart

Pilne – praca od zaraz dla 5- 7 osób

Wymagania:
– znajomość języka niemieckiego –
nie jest wymagane (wystarczy 1 osoba z podstawową znajomością)
– własny samochód ( m
ile widziany jeden w zespole)
– umiejętność pracy w zespole,
pracowitość

Zakres obowiązków:
– pomoc
nik malarza budowlanego

Oferujemy:
– umowę o pracę na niemieckich warunkach,
– stawka godzinowa :
10, 60 Euro brutto/ godzdieta 10 Euro netto / dzień pracy
– pracodawca organizuje i opłaca mieszkanie

Prosimy o zawarcie w swojej aplikacji:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do

realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie

Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).