PL EN DE

Tokarz – Operator CNC

Agencja Pracy Socpol Jobs jest agencją pośrednictwa pracy(cert. 15794)

Obecnie poszukujemy pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy: Trier

Wymagania:

– komunikatywna znajomość języka niemieckiego
– min. 2 letnie doświadczenie
– umiejętności pracy samodzielnej

– mile widziany własny samochód

Obowiązki:

obsługa maszyny tokarek CNC

Oferta:

– umowę o pracę na niemieckich warunkach
– wynagrodzenie : 13,50 Euro brutto/godz (dla osób z kwalifikacjami)

  • wynagrodzenie : 12,18 Euro brutto  dla osób z doswiadczeniem bez kwalifikacji

– wymiar czasu pracy : 40 godzin tygodniowo
– organizacja  zakwaterowania

Wszystkich zainteresowanych prosimy o przesyłanie CV  z załączeniem klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Agencję Pracy Socpol-Jobs zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do przeprowadzenia niniejszej oraz przyszłych rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922) oraz wyrażam zgodę na udostępnienie moich danych osobowych potencjalnym pracodawcom. Niniejsza aplikacja i podane dane osobowe i wizerunkowe (zdjęcie) są dobrowolne i mogę skorzystać z prawa do poprawienia lub usunięcia moich danych osobowych oraz wizerunkowych na każdym etapie.