PL EN DE

Monter- spawacz MIG/MAG(Anglia)

Agencja Pracy SOCPOL JOBS (cert.15794) dla współpracującej angielskiej Firmy, poszukuje kandydata do pracy na stanowisko :

Monter- spawacz MIG/MAG

Miejsce pracy:Liverpool

Zadania:
–  montaż i spawanie jachtów

Wymagane:

– min. 3 letnie doświadczenie w pracy jako ślusarz, monter , spawacz MIG/MAG

– dobra znajomość rysunku technicznego
– komunikatywna znajomość języka angielskiego (w mowie i piśmie)

– gotowość do pracy w nadgodzinach

Oferujemy:

– Umowa o pracę na czas nieokreślony  na warunkach angielskich

– Wynagrodzenie : 10,0 GBP /h  w okresie próbnym 11,50 GBP/godz.

– Tygodniowy wymiar czasu pracy : 40,0h w tygodniu

– Pełny pakiet socjalny

– Organizacja zakwaterowania

– Pomoc w sprawach formalnych

Osoby zainteresowane ofertą, prosimy o przesłanie CV w języku angielskim z dobrze rozwiniętym opisem doświadczenia zawodowego.

Prosimy o ujęcie w CV:
 “Wyrażam  zgodę na przetwarzanie  moich  danych osobowych  i  wizerunkowych (zdjęcie) zawartych w aplikacji dla potrzeb niezbędnych do przeprowadzenia niniejszej oraz przyszłych rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997(Dz.U. nr 133 z 1997r.) o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).przez Agencję Pracy „SOCPOL- JOBS” oraz udostępnienie ich potencjalnym pracodawcom. Niniejsza aplikacja i podane dane osobowe (wizerunkowe) są dobrowolne i mogę skorzystać z prawa do poprawiania lub usunięcia moich danych osobowych oraz wizerunkowych na każdym etapie.”