PL EN DE

Monter rolet i drzwi (Holandia)

rolety rolety 2 okno z zadaszeniem okno drzwi wewn. drzwi wewn. 1

Agencja Pracy SOCPOL HR (cert.23912) poszukuje kandydatów do pracy w Holandii  w zawodzie:

Monter  rolet i  drzwi

Mile widziany zespół  2 – osobowy

miejsce pracy: Nijmegen

Wymagane:

– doświadczenie zawodowe

– znajomość  j angielskiego na poziomie komunikatywnym (min 1 osoba)

– prawo jazdy B + samochód

Obowiązki:

– montaż rolet zewnętrznych, drzwi stalowych przeszklonych wewnętrznych

Oferta:

– umowa o pracę na warunkach holenderskich
– wynagrodzenie : 525,0 –  550,0 Euro netto/ tydzień przy 40,0 rbg
– pracodawca organizuje i opłaca zakwaterowanie

Osoby zainteresowane ofertą, prosimy o przesłanie CV w j  angielskim oraz umieszczenie na CV poniższej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Agencję Pracy Socpol HR jako administratora danych osobowych, zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do przeprowadzenia niniejszej oraz przyszłych rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922) oraz wyrażam zgodę na przekazanie moich danych osobowych do potencjalnych pracodawców. Niniejsza aplikacja i podane dane osobowe i wizerunkowe są dobrowolne i mogę skorzystać z prawa do poprawienia lub usunięcia moich danych osobowych oraz wizerunkowych na każdym etapie.