PL EN DE

Mechanik utrzymania ruchu (Austria)

Agencja Pracy Socpol Jobs (cert. 15794)poszukuje kandydatów do pracy w Austrii  na stanowisko:

Mechanik utrzymania ruchu

Miejsce pracy : Bregenz, Dornbirn, Bludenz, Feldkirch i Lichtenstein

Wymagane:

  Wykształcenie: Mechanik utrzymania ruchu, Mechanik maszyn i urządzeń przemysłowych, Ślusarz Mechanik, Ślusarz Przemysłowy, Mechatronik itp.

Doświadczenie w pracy jako mechanik utrzymania ruchu

Znajomość układów hydrauliki i pneumatyki maszyn

Znajomość rysunku technicznego

Konieczna przynajmniej komunikatywna znajomość niemieckiego

Konieczne posiadanie własnego auta do dojazdów z miejsca zamieszkania do pracy

Zadania:

Nadzór stanu technicznego maszyn i urządzeń przemysłowych

Montowanie i uruchamianie maszyn i urządzeń na linii produkcyjnej

Diagnoza przyczyny awarii maszyny

Naprawa maszyn poprzez regulowanie, wymianę lub dorobienie części maszyn

Wykonywanie bieżących i okresowych przeglądów maszyn i urządzeń

Konserwacja maszyn i urządzeń

Oferujemy:

    Austriacka umowa o pracę i pełne świadczenia socjalne

+ 5 tygodni płatnego urlopu

Stawka brutto: 13,95 do 15,30 euro / godz. (w zależności od kwalifikacji)

+ Dieta netto 41,40 euro / dzień pracy

+ 13 (pensja wakacyjna) i 14 (pensja świąteczna). Razem od netto: ok. 5000 euro

Zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę i opłacane przez pracownika w wys. 450 euro / mies.

Prosimy o CV w j niemieckim oraz umieszczenie na CV proponowanej klauzuli:

Wyrażam  zgodę na przetwarzanie  moich  danych osobowych  i  wizerunkowych  (zdjęcie) zawartych w aplikacji dla potrzeb niezbędnych do przeprowadzenia niniejszej oraz przyszłych rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997(Dz.U. nr 133 z 1997r.) o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).przez Agencję Pracy „SOCPOL- JOBS” oraz udostępnienie ich potencjalnym pracodawcom. Niniejsza aplikacja i podane dane osobowe (wizerunkowe) są dobrowolne i mogę skorzystać z prawa do poprawiania lub usunięcia moich danych osobowych oraz wizerunkowych na każdym etapie.”