PL EN DE

Mechanik samochodów osobowych i ciężarowych (Niemcy)

Agencja Pracy Socpol Jobs (cert. 15794) oferuje pracę w Niemczech dla specjalistów w zawodzie:

Mechanik samochodów osobowych i ciężarowych

Miejsce pracy: okolice miasta Ople, (100 km od Kolonii)

Główne zadania:

Przeglądy oraz naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne pojazdów osobowych i ciężarowych

Diagnostyka samochodowa, wyszukiwanie usterek

Wymiana części i płynów eksploatacyjnych

Obsługa programów komputerowych do diagnostyki pojazdów samochodowych

Utrzymywanie porządku w warsztacie

Wymagania:

Ukończona Szkoła w zawodzie: Mechanik pojazdów samochodowych (osobowych lub ciężarowych) lub pokrewny

Praktyczne doświadczenie w zawodzie mechanik / mechatronik samochodowy

Umiejętność diagnozowania usterek

Umiejętność obsługi programów komputerowych do diagnostyki pojazdów samochodowych jest zalecana

Komunikatywna znajomość języka niemieckiego lub angielskiego. Ewentualnie motywacja do nauki języka niemieckiego

Prawo jazdy kat. B

Samodzielność, odpowiedzialność oraz umiejętność współpracy w zespole

Oferta pracodawcy:

Niemiecka umowa o pracę, pełne świadczenia socjalne

Wypłata wszystkich nadgodzin

Bonus urlopowy i świąteczny

Kurs języka niemieckiego (dla kandydatów bez znajomości)

Stawka godzinna brutto: 14,50 do 17 euro (w zależności od kwalifikacji)

Czas pracy: od poniedziałku do piątku i co druga sobota, od 170 do 200 godz. miesięcznie (na

życzenie więcej godzin)

Zakwaterowanie będzie zapewnione. Koszt 300 euro miesięcznie

Prosimy o ujęcie na CV nst. klauzuli:

Wyrażam  zgodę na przetwarzanie  moich  danych osobowych  i  wizerunkowych (zdjęcie) zawartych w aplikacji dla potrzeb niezbędnych do przeprowadzenia niniejszej oraz przyszłych rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997(Dz.U. nr 133 z 1997r.) o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).przez Agencję Pracy „SOCPOL- JOBS” oraz udostępnienie ich potencjalnym pracodawcom. Niniejsza aplikacja i podane dane osobowe (wizerunkowe) są dobrowolne i mogę skorzystać z prawa do poprawiania lub usunięcia moich danych osobowych oraz wizerunkowych na każdym etapie.”