PL EN DE

Mechanik samochodów osobowych (Stuttgart)

Agencja Pracy Socpol (cert. 15794) jest agencją pośrednictwa pracy,
obecnie dla partnera z Holandii poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Mechanik samochodów osobowych

Miejsce pracy: Stuttgart

Opis stanowiska

Wykonywanie diagnostyki pojazdów,

Wykonywanie napraw mechanicznych pojazdów,

Opieka nad klientem serwisu.

Wymagania

Doświadczenia w pracy na ww. stanowisku,

Znajomość zagadnień technicznych i technologii napraw pojazdów,

Znajomość branży motoryzacyjnej,

Dbałość o wysoki poziom wykonywanych pracy

Komunikatywna znajomość języka niemieckiego lub angielskiego,

Oferujemy

Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na warunkach niemieckich,

Wynagrodzenie: 475,0 Euro netto/ tydzień przy 40,0 rbg.

Ubezpieczenie i gwarancje odprowadzania składek,

Zakwaterowanie organizuje i opłaca pracodawca,

Wszystkich zainteresowanych prosimy o przesyłanie CV z załączeniem klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U.02.101.926 tekst jednolity z późniejszymi zmianami)”.