PL EN DE

Blacharz samochodowy (Holandia)

Agencja Pracy SOCPOL -JOBS  (cert. 15794) oferuje pracę w  Holandii na stanowisku :

Blacharz samochodowy

Siedziba firmy : Nijmegen i Zierikzee

Zadania:

– wykonywanie prac naprawczych  pojazdów

Wymagane:

– min 4 letnie  doświadczenie w  blacharce  pojazdowej

–  prawo jazdy kat. B + własny samochód

– znajomość j angielskiego lub niemieckiego

Firma oferuje:

– umowa o prace na warunkach holenderskich

– wynagrodzenie : 550,0 – 600,0 netto/ tydzień

– wymiar czasu pracy : 40 h/ tydzień

– możliwość  nadgodzin

Zainteresowane osoby, które spełniają warunki oferty, prosimy o przesłanie CV

w j angielskim lub niemieckim

Prosimy o zawarcie klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Agencję Pracy Socpol-Jobs zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do przeprowadzenia niniejszej oraz przyszłych rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922). Niniejsza aplikacja i podane dane osobowe i wizerunkowe są dobrowolne i mogę skorzystać z prawa do usunięcia moich danych osobowych oraz wizerunkowych na każdym etapie.