PL EN DE

Malarz (Trier)

Agencja Pracy Socpol jest agencją pośrednictwa pracy (cert. 15794
Obecnie dla partnera z Niemiec poszukujemy pracownika na stanowisko:

Malarz

TRIER

Wymagania:

– wykształcenie min. zawodowe, kierunkowe
– komunikatywna znajomość języka niemieckiego,
– min.2 letnie doświadczenie

Obowiązki:

– przygotowanie różnych rodzajów podłoży pod malowanie, przygotowanie gruntów i farb
– prace malarskie w pomieszczeniach budynków mieszkalnych, biurowych i magazynowych a także w budynkach produkcyjnych
– malowanie elewacji budynków, konstrukcji budowlanych, dachów, elementów metalowych i drewnianych
– malowanie napisów i elementów ozdobnych

Oferta:

– umowę o pracę na niemieckich warunkach,
– stawka godzinowa 10 Euro brutto/h + 1 Euro netto/h dodatku
– zapewnione i opłacone zakwaterowanie,
– pracę w rzetelnej firmie o stabilnej pozycji na rynku

Wszystkich zainteresowanych prosimy o przesyłanie CV w JĘZYKU NIEMIECKIM na adres mailowy: agencja@socpol.pl , z załączeniem klauzuli:

“Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U.02.101.926 tekst jednolity z późniejszymi zmianami)