PL EN DE

Magazynier – Komisjoner (w chłodni)

Agencja Pracy Socpol (cert.15794) jest agencją pośrednictwa
Obecnie dla partnera z Niemiec poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Halle

Wymagania:

Doświadczenie w magazynie (komisjoner, operator wózka widłowego itp)

Mile widziane doświadczenie w pracy w chłodni

Umiejętność pracy w systemie słuchawkowym: Pick by voice

Znajomość języka niemieckiego w stopniu dobrym

Własny samochód ze względu na dojazd do pracy

Obowiązki:

Praca w chłodni przy temp. -23 ° C przy mrożonkach

Zbieranie zamówień przy pomocy systemu słuchawkowego „Pick by Voice System” w języku niemieckim

Przygotowanie towaru do wysyłki (tzw. kompletacja/ komisjonowanie/ picking)

Obsługa paletowego wózka elektrycznego

Oferta:

Niemiecka umowa o pracę, pełne świadczenia socjalne

Wynagrodzenie: 12,0 – 12,50 Euro brutto/godz

Premia uznaniowa (motywacyjna) – 300 do 1000 Euro/ m-c

Pracodawca organizuje zakwaterowanie, koszt : 200 euro miesięcznie

Wszystkich zainteresowanych prosimy o przesyłanie CV  w języku niemieckim z załączeniem klauzuli:

“Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U.02.101.926 tekst jednolity z późniejszymi zmianami)”