PL EN DE

Lakiernik samochodowy

Agencja Pracy SOCPOL JOBS (cert. 15794) oferuje pracę w Anglii w zawodzie:

 Miejsce pracy: Devon

Praca od zaraz

Zadania:

– przygotowanie części oraz pojazdu do lakierowania (szpachlowanie, szlifowanie, lakierowanie, polerowanie)

Wymagane:

– min 5 letnie doświadczenie w zawodzie w tym, doświadczenie w lakierowaniu farbami wodnymi

– znajomość j. angielskiego na poziomie komunikatywnym

– ogólna znajomość mechaniki pojazdowej

Firma oferuje:

– umowa o pracę na warunkach UK

– ubezpieczenie i inne świadczenia wynikające z umowy o prace na terenie UK

w tym , urlop 28 dni

– czas pracy: 40,0 godz/ tydzień

– możliwość pracy w nadgodzinach

– wynagrodzenie: 11,0 – 14,0 GBP brutto/godz

Firma organizuje  zakwaterowanie

Prosimy o CV w j angielskim oraz załączenie klauzuli:

 “Wyrażam  zgodę na przetwarzanie  moich  danych osobowych  i  wizerunkowych (zdjęcie) zawartych w aplikacji dla potrzeb niezbędnych do przeprowadzenia niniejszej oraz przyszłych rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997(Dz.U. nr 133 z 1997r.) o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).przez Agencję Pracy „SOCPOL- JOBS” oraz udostępnienie ich potencjalnym pracodawcom. Niniejsza aplikacja i podane dane osobowe (wizerunkowe) są dobrowolne i mogę skorzystać z prawa do poprawiania lub usunięcia moich danych osobowych oraz wizerunkowych na każdym etapie.”