PL EN DE

Krawiec/owa – Szwacz /ka (Irlandia Północna i Anglia)

Agencja Pracy Socpol Jobs jest agencją pośrednictwa pracy (cert. 15794).Obecnie dla partnera z Anglii poszukujemy pracownika na stanowisko:

Szwacz/ ka – Krawiec/owa

miejsce pracy: Bristol , Bath , Irlandia Północna , North Shields

Wymagane:

– komunikatywna znajomość języka angielskiego (pozwalająca na porozumiewanie się w miejscu pracy)
– min. 3 letnie doświadczenie w pracy na stanowisku krawiec, szwacz tkanin

Obowiązki:

– praca dla szwacza /ki w North Shields – szycie odzieży sportowej– stawka 8,00 GBP na starcie

– praca dla krawca/ owej w Bath – naprawa, przeróbki – stawka 8,0 GBP/ godz

– praca dla szwacza / ki w Bristol – szycie powłok balonów – stawka 8,0 – 9,0 GBP/ h na okresie próbnym

– praca dla krawca/ owej Irlandia Północna –  szycie irlandzkich strojów tanecznych– stawka – 9,0 GBP/h

 Oferta:

– umowę na czas nieokreślony , na angielskich warunkach

– możliwość pracy w nadgodzinach
– organizacja zakwaterowania

Osoby zainteresowane ofertą, prosimy o przesłanie CV w języku angielskim z dobrze rozwiniętym opisem doświadczenia zawodowego.

Prosimy o ujęcie w CV:

 Wyrażam  zgodę na przetwarzanie  moich  danych osobowych  i  wizerunkowych (zdjęcie) zawartych w aplikacji dla potrzeb niezbędnych do przeprowadzenia niniejszej oraz przyszłych rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997(Dz.U. nr 133 z 1997r.) o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).przez Agencję Pracy „SOCPOL- JOBS” oraz udostępnienie ich potencjalnym pracodawcom. Niniejsza aplikacja i podane dane osobowe (wizerunkowe) są dobrowolne i mogę skorzystać z prawa do poprawiania lub usunięcia moich danych osobowych oraz wizerunkowych na każdym etapie.”