PL EN DE

Kierowca kat. CE (Terminal – Hamburg)

Agencja Pracy SOCPOL JOBS (cert.15794)poszukuje kandydatów do pracy w Hamburgu na stanowisku:

Kierowca kat. CE

Miejsce pracy: Hamburg – terminal przeładunkowy

Obowiązki:

– Transport naczep ciągnikiem specjalnym TERBERG pod rampę na obszarze terminalu przeładunkowego

Wymagania:

– Ważne prawo jazdy kat. C+E (kod 95)

– Konieczne przynajmniej 2 letnie doświadczenie jako kierowca kat. C+E

– Umiejętność sprawnego i precyzyjnego manewrowania pojazdem

– Konieczna jest komunikatywna znajomość języka niemieckiego

Oferujemy:

– Niemiecka umowa o pracę i pełne świadczenia socjalne

– Praca na pełny etat, 5 dni w tygodniu (od poniedziałku do piątku) w systemie 3-zmianowym, 185 do 210 godz. miesięcznie

– Stawka godzinna brutto (zmiany dzienne): 11,0 euro (po 3 miesiącach 12 euro)

– Stawka godzinna brutto na nocnej zmianie: 13,75 euro (po 3 miesiącach 15 euro)

– Dieta netto za każdy dzień pracy: 6,0 euro

– Zarobki miesięczne netto od 1650 do 1750 euro (w pierwszych 3 miesiącach)

Zakwaterowanie zapewnione i kosztuje do 300 euro miesięcznie

Wszystkich zainteresowanych prosimy o przesyłanie CV  w języku niemieckim z załączeniem klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U.02.101.926 tekst jednolity z późniejszymi zmianami)”