PL EN DE

Kierowca kat. CE (Rostock)

Agencja Pracy SOCPOL JOBS (cert.15794)poszukuje kandydatów do pracy w Rostoku na stanowisku:

Kierowca kat. CE

Miejsce pracy: Rostock

Obowiązki:

– Praca polega na transporcie dalekobieżnym towarów na terenie całych Niemiec lub transporcie bliskim w regionie miasta Rostock (Meklemburgia-Pomorze)

– Transport odbywa ciężarówkami typu Mercedes i MAN z naczepą z firaną

– Czas pracy: poniedziałek do piątku, na życzenie soboty; 2-zmiany do wyboru (dzienna i/lub nocna)

– System pracy 2/1, 3/1 lub (pełny etat  8 godzinny czas pracy)

Wymagania:

– Ważne prawo jazdy kat. C+E (kod 95)

– Konieczne przynajmniej 2 letnie doświadczenie jako kierowca kat. C+E

– Komunikatywna znajomość języka niemieckiego

Oferujemy:

– Niemiecka umowa o pracę i pełne świadczenia socjalne

– Wypłata wszystkich nadgodzin

– Płatny czas przestoju / gotowości do pracy

– Zarobki miesięczne netto od: 1600 do 1750 euro (system 2/1), 1800 do 1980 euro (system 3/1), 2050 do 2250 euro (pełny etat – bez systemu).

– Zakwaterowanie bezpłatne zapewnione na terenie bazy – 1-osobowy pokój z internetem.

Wszystkich zainteresowanych prosimy o przesyłanie CV  w języku niemieckim lub angielskim  z załączeniem klauzuli:

 “Wyrażam  zgodę na przetwarzanie  moich  danych osobowych  i  wizerunkowych (zdjęcie) zawartych w aplikacji dla potrzeb niezbędnych do przeprowadzenia niniejszej oraz przyszłych rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997(Dz.U. nr 133 z 1997r.) o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).przez Agencję Pracy „SOCPOL- JOBS” oraz udostępnienie ich potencjalnym pracodawcom. Niniejsza aplikacja i podane dane osobowe (wizerunkowe) są dobrowolne i mogę skorzystać z prawa do poprawiania lub usunięcia moich danych osobowych oraz wizerunkowych na każdym etapie.”