PL EN DE

Kierowca kat. C +E – Operator pompy Putzmeister

Agencja Pracy SOCPOL JOBS (cert.15794) poszukuje kandydatów do pracy na stanowisko:

Kierowca kat. C +E – Operator pompy Putzmeister

Miejsce pracy:  okolice Hagen

Zadania:

– praca polega na transporcie ciężarówką i obsłudze pompy do betonu marki Putzmeister

– bezpieczny montaż pompy do betonu na budowie

– obsługa pilotem rur doprowadzających beton

– dopasowanie długości rur i węży

– dbanie o czystość sprzętu, rur i przewodów (oczyszczanie z betonu)

– konserwacja maszyny tj.  smarowanie przegubów itd

Wymagania:

– doświadczenie  jako operator pompy do betonu

– prawo jazdy kat. C + E .

– komunikatywna znajomość języka niemieckiego

– odpowiedzialność za powierzony sprzęt i utrzymanie go w sprawności i czystości

– gotowość do wyjazdu i pracy w Niemczech na długi okres

Oferujemy:

– niemiecka umowa o pracę oraz pełne świadczenia socjalne

– płatny urlop od 24 dni

– Stawka godzinna brutto  15,0 Euro brutto/ godz.

– + 25% dodatek do stawki przy nadgodzinach (18,75 euro / godz.)

– + 900 Euro premia frekwencyjna za pożądaną obecność w pracy (wypłacana pod koniec roku)

– zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę i opłacane przez pracownika w wys. 150 euro / mies.

Prosimy o ujęcie w CV:

“Wyrażam  zgodę na przetwarzanie  moich  danych osobowych  i  wizerunkowych zawartych w aplikacji dla potrzeb niezbędnych do przeprowadzenia niniejszej oraz przyszłych rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997(Dz.U. nr 133 z 1997r.) o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).przez Agencję Pracy „SOCPOL- JOBS” oraz udostępnienie ich potencjalnym pracodawcom. Niniejsza aplikacja i podane dane osobowe oraz wizerunkowe są dobrowolne i mogę skorzystać z prawa do poprawiania lub usunięcia moich danych osobowych oraz wizerunkowych na każdym etapie.”