PL EN DE

Housekeepers – Gospodyni domowa (Szkocja)

Agencja Pracy SOCPOL JOBS (cert.15794) dla angielskiego pracodawcy poszukuje do pracy w Szkocji w zawodzie:

Housekeepers

Praca dla dwóch pań w eksluzywnej rezydencji, których właściciele przebywają w UK do 90 dni w roku

– rezydencja z 5 sypialniami

– dom z 5 sypialniami

– dom z 2 sypialniami

Zadania:

– Dbałość o czystość i porządek wewnątrz domów

– Mycie okien od strony wewnętrznej

– Dbałość o zapasy w lodówkach

– Utrzymywanie tarasów w czystości (bez prac ogrodowych – jest ogrodnik)

– Pomoc przy przygotowaniu posiłków np. obieranie ziemniaków(bez gotowania – jest kucharz)

– sporadyczne pranie i prasowanie

– Udostępnionym samochodem – odbiór zapasów artykułów spożywczych , środków czyszczących, korzystaniu z pralni chemicznej, itp.

– opieka nad dwoma kotami

Wymagane:

– Na wysokim poziomie, doświadczenie jako gospodyni domowa

– Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B1/B2

– Prawo jazdy kat. B

– Wysoka kultura osobista

– Skromność i dbałość o zewnętrzny wizerunek w tym, w godzinach pracy pracodawca zaleca ubiór: czarne dżinsy i biały t-shirt

Propozycja pracodawcy:

– Umowa o pracę na angielskich warunkach

– Wynagrodzenie – 25 000 GBP/ rocznie

– 28 dni urlopu / rok

– Wymiar czasu pracy : pon. – pt. godz. 09:00 do 17:00

– Zwiększony wymiar czasu pracy w okresie pobytu właścicieli (nadgodziny)

– do osobistej dyspozycji sypialnia z salonem z dostępem do WiFi (nieodpłatnie)

Prosimy o przesłanie CV w j angielskim oraz umieszczenie w swojej aplikacji:

Wyrażam  zgodę na przetwarzanie  moich  danych osobowych  i  wizerunkowych  zawartych w aplikacji dla potrzeb niezbędnych do przeprowadzenia niniejszej oraz przyszłych rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997(Dz.U. nr 133 z 1997r.) o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).przez Agencję Pracy „SOCPOL- JOBS” jako administratora danych osobowych oraz udostępnienie ich potencjalnym pracodawcom. Niniejsza aplikacja i podane dane osobowe  są dobrowolne i mogę skorzystać z prawa do poprawiania lub usunięcia moich danych osobowych oraz wizerunkowych na każdym etapie.”