PL EN DE

Fryzjer Stylista /ka

Agencja Pracy SOCPOL – JOBS (cert. 15794) poszukuje kandydatów/ ki do pracy w zawodzie:

Miejsce pracy: Salon fryzjerski w Szczecinie

Obowiązki:

– Realizacja zadań fryzjera stylisty damsko/męskiego

Wymagania:

– Doświadczenie w zawodzie min. 2 lata

– Komunikatywność oraz umiejętność pracy w zespole

– Punktualność, samodzielność, dokładność

– Zadbany wygląd, miła aparycja

– Wysoka kultura pracy

Pracodawca oferuje:

·Umowa o pracę, pełne świadczenia socjalne

Satysfakcjonujace, wysokie wynagrodzenie

Premia motywacyjna

Wymiar czasu pracy: 40 rbg/ tydzień

Prosimy o ujęcie w CV:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Agencję Pracy Socpol-Jobs zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do przeprowadzenia niniejszej oraz przyszłych rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922). Niniejsza aplikacja i podane dane osobowe i wizerunkowe są dobrowolne i mogę skorzystać z prawa do poprawienia lub usunięcia moich danych osobowych oraz wizerunkowych na każdym etapie.