PL EN DE

Elektryk przemysłowy

Agencja Pracy Socpol Jobs jest agencją pośrednictwa pracy (cert. 15794)
Obecnie dla partnera z Niemiec poszukujemy pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy :  Ludwigshafen

Wymagania:

kilkuletnie doświadczenie zawodowe;
– wykształcenie kierunkowe;
znajomość norm dla systemów niskonapięciowych (Normy ATEX)

– znajomość rysunku technicznego , schematów

znajomość elektroniki, automatyki

– Znajomość urządzeń pomiarowych, takich jak multimetry
– komunikatywna znajomość języka niemieckiego
– prawo jazdy kategorii B i własne auto

Obowiązki:

montaż instalacji elektrycznych , szaf, sterowników
naprawa układów elektrycznych, elektronicznych , automatyki maszyn , urządzeń

Oferta:

praca stała, umowa na warunkach niemieckich

wynagrodzenie 13,50 Euro brutto/h + 24,0 Euro netto / dzień pracy
– za ka
żdy przyjazd do Ludwigshafen i zasadny odjaz do domu w Polsce po 100,00€
– zakwaterowanie zapewnione i opłacone przez pracodawcę

Wszystkich zainteresowanych prosimy o przesyłanie CV  z załączeniem klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Agencję Pracy Socpol-Jobs zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do przeprowadzenia niniejszej oraz przyszłych rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922) oraz wyrażam zgodę na udostępnienie moich danych osobowych potencjalnym pracodawcom. Niniejsza aplikacja i podane dane osobowe i wizerunkowe (zdjęcie) są dobrowolne i mogę skorzystać z prawa do poprawienia lub usunięcia moich danych osobowych oraz wizerunkowych na każdym etapie.