PL EN DE

Elektryk – Elektromonter (Szwajcaria)

Agencja Pracy Socpol Jobs  (cert. 15794) poszukuje dla szwajcarskiego pracodawcy kandydatów do pracy w zawodzie:

Elektryk – Elektromonter

Miejsce pracy : Zurich

Wymagania:

kilkuletnie doświadczenie zawodowe;

wykształcenie kierunkowe;

 uprawnienia SEP;

 min. komunikatywna znajomość języka niemieckiego

Obowiązki:

 montaż przemysłowych i mieszkaniowych instalacji elektrycznych;

układanie kabli, podłączanie urządzeń elektrycznych, włączników, przełączników elektrycznych);

Oferta:

 wynagrodzenie: 32,0 – 35,0 CHF brutto /h + 15,0 CHF netto/dzień pracy

praca stała, umowa na warunkach szwajcarskich

 pracodawca organizuje zakwaterowanie

Prosimy o przesłanie CV w j polskim i niemieckim oraz  zawarcie w swojej aplikacji:

Wyrażam  zgodę na przetwarzanie  moich  danych osobowych  i  wizerunkowych (zdjęcie) zawartych w aplikacji dla potrzeb niezbędnych do przeprowadzenia niniejszej oraz przyszłych rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997(Dz.U. nr 133 z 1997r.) o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).przez Agencję Pracy „SOCPOL- JOBS” oraz udostępnienie ich potencjalnym pracodawcom. Niniejsza aplikacja i podane dane osobowe (wizerunkowe) są dobrowolne i mogę skorzystać z prawa do poprawiania lub usunięcia moich danych osobowych oraz wizerunkowych na każdym etapie.”