PL EN DE

Elektryk budowlany i przemysłowy

Agencja Pracy Socpol – Jobs jest agencją pośrednictwa pracy (cert. 15794).

Obecnie dla partnera z Niemiec poszukujemy pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy : Halle

Praca od zaraz

Obowiązki:

montaż instalacji elektrycznych;

układanie kabli, podłączanie urządzeń elektrycznych (oświetlenie, montaż gniazd wtykowych,

włączników, przełączników elektrycznych);

diagnozowanie oraz usuwanie awarii urządzeń mechanicznych oraz podzespołów;

Wymagania:

doświadczenie zawodowe;

wykształcenie kierunkowe;

uprawnienia SEP;

wysoki poziom motywacji do pracy i zaangażowania w pełnione obowiązki;

znajomość języka niemieckiego minimum na poziomie rozumienia polecen na budowie

prawo jazdy kategorii B, wlasne auto

Pracodawca oferuje:

Niemiecka umowa o pracę i pełne świadczenia socjalne
Wynagrodzenie brutto:11,80 brutto/h (po 3 m-ch pracy do 12,50€ brutto)
Dieta: 2,00 Euro netto/ godz. przepracowaną

44 euro, bon na paliwo za każdy miesiąc pracy

Premia w wysokosci 500€ po przepracowanych 6msc.
Zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę i płatne przez pracodawcę

Wszystkich zainteresowanych prosimy o przesłanie CV  z załączeniem klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)”