PL EN DE

Tokarz – Operator CNC

Agencja Pośrednictwa Pracy Socpol Jobs (cert. 15794) poszukuje pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy: Göttingen

Wymagane:

Znajomość języka niemieckiego nie jest wymagana
Min. 2 letnie doświadczenie
Umiejętności pracy samodzielnej

Prawo jazdy i własny samochód

Obowiązki:

– obsługa maszyny tokarek, wytaczarek CNC w programie Fanuc

Produkcja części i do sam. ciężarowych i maszyn budowlanych

Oferta:

– Umowę o pracę na niemieckich warunkach
Wynagrodzenie :stawka godzinna brutto: od 9,49 euro (stawka na zmiany dzienne)

od 11,86 euro/godz (stawka na zmianę nocną)

Dieta netto 4,35 euro za każdą przepracowaną godzinę

Wymiar czasu pracy : 40 godzin tygodniowo
– Pracodawca organizuje zakwaterowanie

Wszystkich zainteresowanych prosimy o przesyłanie CV  z załączeniem klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Agencję Pracy Socpol-Jobs zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do przeprowadzenia niniejszej oraz przyszłych rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922) oraz wyrażam zgodę na udostępnienie moich danych osobowych potencjalnym pracodawcom. Niniejsza aplikacja i podane dane osobowe i wizerunkowe (zdjęcie) są dobrowolne i mogę skorzystać z prawa do poprawienia lub usunięcia moich danych osobowych oraz wizerunkowych na każdym etapie.