PL EN DE

Monter rygipsów

Agencja Pracy SOCPOL-JOBS (cert.15794) poszukuje kandydatów do pracy w Holandii  w zawodzie:

Pracownik robót wykończeniowych – rygipsy

Oczekiwane zespoły 2 – osobowe

miejsce pracy: Amsterdam

Wymagane:

– doświadczenie zawodowe ( 4-5 lat)

– znajomość j. niemieckiego  lub j angielskiego na poziomie komunikatywnym (min 1 osoba)

– prawo jazdy B + samochód

– znajomość rysunku technicznego

Obowiązki:

– Wykonanie  (montaż) konstrukcji ściennych i sufitowych wg rysunku
– przygotowanie i montaż płyt kartonowo gipsowych
– szpachlowanie, szlifowanie

Oferta:

– umowa o pracę na warunkach holenderskich
– wynagrodzenie : 525,0 Euro netto/ tydzień przy 40,0 rbg
– pracodawca organizuje i opłaca zakwaterowanie

Osoby zainteresowane ofertą, prosimy o przesłanie CV w j niemieckim lub angielskim oraz umieszczenie na CV ponizszej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Agencję Pracy Socpol-Jobs jako administratora danych osobowych, zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do przeprowadzenia niniejszej oraz przyszłych rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922) oraz wyrażam zgodę na przekazanie moich danych osobowych do potencjalnych pracodawców. Niniejsza aplikacja i podane dane osobowe i wizerunkowe są dobrowolne i mogę skorzystać z prawa do poprawienia lub usunięcia moich danych osobowych oraz wizerunkowych na każdym etapie.